Apie mus

BDAR - SUTARTYS - DOKUMENTAI

Patyrusių teisininkų komanda, pasiryžusi Jums padėti! 

Pagal Jūsų mums pateiktus duomenis rengiame įvairias sutartis ir įmonių vidaus dokumentus, susijusius su elektronine komercija ir BDAR. Kokybė, greitis, patikimumas – pagrindiniai mūsų veiklos varikliai. Netiesa, kad greitis ir kokybė nedera viename sakinyje. Viskas yra daug paprasčiau, nei atrodo.

Mūsų kuriami dokumentai yra kokybiški, pagrįsti verslo praktika, mūsų patirtimi ir kliento poreikiais, parengti aiškiai ir visiems suprantama kalba, išlaikantys pusiausvyrą tarp sutarties šalių. Tėra vienas paprastas žingsnis gauti dokumentą. Tiesiog užpildykite pateiktą formą ir sužinokite mūsų pasiūlymą! 
Savo veikloje vadovaujamės šiais principais:

Profesionalumas

Tai pagrindinė mūsų įmonės veiklos sąlyga. Mūsų specialistus vienija ilgametė patirtis teikiant teisines paslaugas klientams. Būdami savo srities specialistai, mums patikėtas užduotis bei projektus atliekame ypač kvalifikuotai.

Kūrybiškumas ir lankstumas

Savo veiklą grindžiame ne tik standartiniais sprendimais. Kiekvienas mūsų pasiūlymas pateikiamas atsižvelgiant į kliento poreikius ir interesus.

Operatyvumas

Daugumai mūsų klientų operatyvumas yra vienas svarbiausių kriterijų pasirenkant paslaugų teikėją. Todėl ypač didelį dėmesį skiriame
greitai komunikacijai bei pačios paslaugos optimaliam atlikimo terminui.

Paprastumas

Keli paspaudimai ir dokumentas – užsakytas! Nereikia jokių registracijų ir įsipareigojimų, ilgų pokalbių telefonu, vykti į biurą ir kitų apsunkinimų – tik vienas žingsnis ir sužinosite kainą. Aktualu dedantiems pirmus žingsnius verslo pasaulyje.