Privatumo politika

Teisės Palydovas (Marketingo sprendimai, MB) gerbia šios interneto svetainės lankytojų teisę į privatumą ir įsipareigoja užtikrinti jų asmens duomenų apsaugą. Teisės Palydovas taip pat rūpinasi klientų, kaip duomenų subjektų, teisių užtikrinimu.

Tvarkydami Kliento asmens duomenis, mes laikomės teisės aktų reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą.

Slapukai

Slapukas (angl. cookie) – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklės failų podėlį, kai Jūs lankotės svetainėje. Kitą kartą apsilankius toje pat svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.

Slapukų surinkta informacija leidžia svetainės šeimininkui užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.

Siekiant užtikrinti galimybę Jums patogiau ir efektyviau naršyti svetainėje bei pateikti Jums naudingus pasiūlymus, svetainėje naudojame šiuos slapukus:

SlapukasTipasAprašymasTrukmė
_gidAnalitiniaiĮdiegtas Google Analytics, _gid slapukas saugo informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, taip pat sukuria analitinę svetainės našumo ataskaitą. Kai kurie renkami duomenys apima lankytojų skaičių, jų šaltinį ir puslapius, kuriuose jie lankosi anonimiškai.1 d.
_gat_gtag_UA_223124322_1Analitiniai„Google“ nustatė, kad atskirtų naudotojus.1 min.
_ga_1082SNBC95AnalitiniaiŠį slapuką įdiegė Google Analytics.2 m.
_gaAnalitiniai_ga slapukas, įdiegtas Google Analytics, apskaičiuoja lankytojų, seansų ir kampanijos duomenis, taip pat seka svetainės naudojimą svetainės analizės ataskaitoje. Slapukas išsaugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą skaičių unikaliems lankytojams atpažinti.2 m.

Jūs galite bet kada ištrinti arba užblokuoti dalį ar visus įrašytus slapukus savo kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose, pakeisdamas savo naudojamos naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą ar užblokavimą galima rasti naudojamos naršyklės svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus šiuos veiksmus, kai kurios svetainės funkcijos gali dalinai arba visiškai nebeveikti bei būti neprieinamos. Svetainėje gali būti naudojami trečiųjų šalių (partnerių, statistikos rinkimo sistemų, bendravimo sistemų ir pan.) įskiepiai, kurie taip pat naudoja slapukus savo tinkamo funkcionalumo užtikrinimui. Mes nekontroliuojame ir nesame atsakingi už trečiųjų šalių naudojamus slapukus, turinį bei šių tinklapių taikomą privatumo apsaugą, su kuria kiekvienu atveju rekomenduojame susipažinti individualiai.

Kontaktinė forma

Jūsų sutikimo teisiniu pagrindu, tvarkome asmens duomenis pateiktus kontaktinėje formoje “Gauti pasiūlymą”: vardas, el. paštas, žinutė. Šiuos duomenis tvarkome 2 metus, tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausas ir pateikti pasiūlymus.

Naujienlaiškio prenumerata

Jūsų sutikimo teisiniu pagrindu, tvarkome asmens duomenis pateiktus naujienlaiškio ir pasiūlymų užsakymo formoje: el. paštas. Šiuos duomenis tvarkome tol kol turime galiojantį sutikimą komunikacijai siųsti. Jūs turite teisę šį sutikimą bet kada atšaukti. 

Duomenų gavėjai

Mes galime pateikti Jūsų asmens duomenis duomenų tvarkytojams, kurie mums teikia paslaugas ir tvarko asmens duomenis mūsų vardu ir naudai, teisėsaugos institucijoms, kai tam yra teisinis pagrindas. 

Asmens duomenys taip pat gali būti teikiami, atsakant į oficialius valstybės institucijų bei teismo prašymus, tačiau tik įsitikinus šių prašymų teisėtumu.

Jūsų teisės 

Jūs turite šias teises:

  • teisę prašyti, kad leistume susipažinti su asmens duomenimis ir juos ištaisytume arba ištrintume, arba apribotume duomenų tvarkymą;
  • teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;
  • teisę į duomenų perkeliamumą;
  • bet kuriuo metu atšaukti sutikimą;
  • teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Trečiųjų šalių nuorodos

Interneto svetainėje teikiamos nurodos į trečiųjų šalių interneto svetaines, socialinius tinklus (galimybė dalintis svetainės turiniu socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram). Trečiųjų šalių svetainėms, kurių nuorodos pateikiamos svetainėje, yra taikomos šių svetainių privatumo politikos ir mes neprisiimame atsakomybės už šių svetainių pateiktos informacijos turinį, jų veiklą bei jų privatumo politikų nuostatas.

Susisiekite su mumis

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis: info@teisespalydovas.lt